SN KULLANICI SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

SİTEMİZDEN TAM OLARAK YARARLABİLMENİZ İÇİN

LÜTFEN ÜYE OLUNUZ
SN KULLANICI SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

SİTEMİZDEN TAM OLARAK YARARLABİLMENİZ İÇİN

LÜTFEN ÜYE OLUNUZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaPAYLASİMCAFELatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
SN ÜYELERİMİZ LÜTFEN FORUMDAKİ BÜTÜN KONULARA GÖZ ATTALIM VE PAYLAŞIM YAPALIM LÜTFEN ÖNEMLE DUYURULUR (SLAYT ARŞİVİ PROĞRAM ARŞİVİ GİBİ YERLERE )-*-YÖNETİM-*-
YENİ ÜYE OLANLARIN DİKKATİNE !!! LÜTFEN PAYLAŞIMDA BULUNUNUZ KURU KURU ÜYE OLMAYINIZ LÜTFEN KONU AÇALIM

bunLar qüzel msn nickleri

YazarMesaj
KéHaRéT
Admin
Admin
KéHaRéT

ÜNLÜLÜK : 0

bunLar qüzel msn nickleri Empty
MesajKonu: bunLar qüzel msn nickleri   bunLar qüzel msn nickleri Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 5:03 pm

"hadi topla yüzünü pReNsEs,
üzülme katla hüznünü
kaldır çekmecene bir yerlere sakla..."

нєℓαℓ ѕαηα ιη¢єℓιкℓι нαуαттαѕıη..qüzєℓℓєş вєє кızıм şιм∂ιℓιк öℓüмüηє нαуαттαѕıη...

...şιм∂ιℓιк öℓüмüηє нαуαттαуιм...

n bnim hayatmda piyonsun,ben senin hayatnda ah bn sni kaybedersm 2puanm gidr..sen bni kaybdrsn oyun bitr...................

ağlamak çocuklara,affetmek allaha mahsustur!!eger ki insanların bana karşı hatasını görürsem çocuk deilim AĞLAMAM,allah deilim AFFETMEM!!!

UNUTTT BENİ UNUTTUM SENİİİİİİ
VARLIĞIMLA USLANMAYANI YOKLUĞUMLA TERBİYE EDERİMMM...

yaralı yürek bana senin aşkın gerek şimdi onunla mutlusun demek...!

ÖNYARGILARIMDAN KURTULDUM...
HEPİNİZDEN EŞİT MİKTARDA NEFRET EDİYORUM...

Bu senin sonun olacak..Cehennemin sıcak yüzüyle tanışacaksın ŞEYTAN 'ına Saygı DuYmayı Öğreneceksin..Benden Uzak Duramazsınız Ben Hep İçinizdeyim Yanlışlarınızda Sizinleyim...

Sadece geceleri görünmek nedir bilir misin ?
Yıldızlar gibi...
Varsındır aslında gündüzleri
Ama kimse göremez ki seni

kanka duR !..buRda kaLbimi de$iyoLaR ][ beNi sevDiğiMe Pi$man ediyoRlaRRR !...

[ aRKamdaN koRkup kaçTı demesiNLeR diYe yaşıoRum !... ]

Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim,
Zaman gelir şerefsizleride sewerim

Değiştim çok değiştim.Ruhum görünüşüme ayak uydurdu!

metal nickler

Senin eğrilerin olduğu kadar sivrilere sahip..
Senin eksilerin kadar da artılara.
Yoksunluğun kadar kalabalığa,
Hiç olmadığı kadar da fazlalığa..
Mudanasız..
Kimse oLmadan.*

eBir İnsanın GösLERİ neLER ANlATIR ßİlİRMİSN TaBiki ßilemesSin eğer ßilSeydin Seni NE coq Sevdiğimi anLardn

Kır Kalbimi Gönlün Olsun,Al Herşeyi Gözün Doysun,Şimdi Başka Kollardayım,Bu Da Sana Kapak Olsun

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

ẽήί گẽήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя

/aşk bir çiğ köfTe giBidiR..acıSı oLmasSa tadıDa oLmas..

Aşk benim damarlarımda dolaşan kimyasal bir etki , ben aşık değilim kızım benimki sadece etkiye tepki!!!

Yoku$u ßen CıkTım YoL $eniN oL$un, ZehiRi ßen IctiM $u $enin oL$un ßi tAne ßuLmu$$un HayıRLı oL$un ßi tAne dE ßenBuLdum HaBeRiN oLsun!!!

Ya TeK TaRaFLıDıR Bi AşK o Da SeVeRsE İkİ KiŞiLiK BaşKa BiR KiŞiYi SeVeRsEn SeV Bir SeVdA YaNLıZ İkİ KiŞiLik

SiGaRaNıN uCuNdA AşKıN tÜtEr Bu AşK aNcAk MaHsErDe BiTeR BeNdEn BaSKaSıNı SeVeRsEn SeVdİğİnİn KoLLaRıNdA GeBeR.........

SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. *AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..

Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum

Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var
кαℓвιмιη мєzαяℓıктαη тєк ƒαякı; qöм∂üкℓєяιмιη кєƒєηѕιz σℓмαѕı*/*/*/a$k çiKoLaTa qiBiDir... araYa fısTıKLar qiRio(:

a$k mı dedin ßana? saçmaLadın! Sni Séviorm diyene inanma, yoL ver! ßni ßırakıp qiden de ßni herşeyden çok severdi...ßoşwerr.

bazeN soNLar başLaNqıçtıR kaçışLarsa kurtuLuş...geRide kaLaNLarı çöP die aTmışım beN KöpeK oLan Buyursun KarışTırsın !
Metal msn nickleri
|͇̿ ͇̿ ͇̿ ͇̿ |͇̿ ͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ ̿ V ̿ ̿| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ ̿|̿ ̿|͇̿ ͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ ̿ V ̿ ̿| |̶͇̿ ̶͇̿ ̿

вαşкαℓαяıηı Ⴣєт αмα кєη∂ιηι αѕℓα ѕözℓєя∂є уαℓαη çσктυя αмα gözℓєя∂є αѕℓα υηυтυℓмα∂ıgıη zαмαη υηυтυℓ∂υм ѕαηмα ιηѕαη нєяşєу∂єη вıкαя αмα ѕєν∂ιgιη∂єη αѕℓα

єякєкℓєяιη “ ѕєηι ѕєνιуσяυм“ ∂ємєѕι вιя мυмυη “αѕℓα ѕöηмєує¢єgιм“ ∂ємєѕιηє вєηzєя!!!!

HéRKés Kéndini AR†iS† sanıyOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!..
http://metin2city.eniyiforum.net/

bunLar qüzel msn nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yananci MsN nickLeri
» Gıcık msn nickleri
» unutamam msn nickleri
» orjinaLLha bunlar....
» şarkiLi bunLar