SN KULLANICI SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

SİTEMİZDEN TAM OLARAK YARARLABİLMENİZ İÇİN

LÜTFEN ÜYE OLUNUZ
SN KULLANICI SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

SİTEMİZDEN TAM OLARAK YARARLABİLMENİZ İÇİN

LÜTFEN ÜYE OLUNUZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaPAYLASİMCAFELatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
SN ÜYELERİMİZ LÜTFEN FORUMDAKİ BÜTÜN KONULARA GÖZ ATTALIM VE PAYLAŞIM YAPALIM LÜTFEN ÖNEMLE DUYURULUR (SLAYT ARŞİVİ PROĞRAM ARŞİVİ GİBİ YERLERE )-*-YÖNETİM-*-
YENİ ÜYE OLANLARIN DİKKATİNE !!! LÜTFEN PAYLAŞIMDA BULUNUNUZ KURU KURU ÜYE OLMAYINIZ LÜTFEN KONU AÇALIM

yorumsuzzz...

YazarMesaj
KéHaRéT
Admin
Admin
KéHaRéT

ÜNLÜLÜK : 0

yorumsuzzz... Empty
MesajKonu: yorumsuzzz...   yorumsuzzz... Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 5:03 pm

eN azındaN dier İnsanLar gibi harcTmıorm Yüreimi . . ßu ysden yanLıs+ Husurluyum. .

gıcık nickler

Bende biLseydim sevmezdim

HakLıydın sevdiğim kimse benim kadar sevemezdi seni
Oynaman Lazımdı benLe değiL mi ?

Öyle özlüorum ki seni.. Öpüşünü.. Ellerin tekrar birleşicek mi ellerimle... Tekrar sölicekmisin benim olduqunu...

Seni melekler gönderdi biliyorum Onlarda acıdılar halime Hani hep düşlerdim bu sevdayı derin sularda senle kaybolmayı! Hoşgeldin gülüm hoş geldin baharım ...

Ve kaybettik birbirimizi
Uçsuz bucaksız gökyüzünde *.*

BİR GN PATLAMIS Bİ VOLKAN OLUCAM AMA SİMDİ SESSİz BİR ÇIĞLIKTAYIM..! içimde btrmeye çlışıorm bn çlştıkca dhada derndn açılıo yara... KaLdiramıyacağim yükLeri aLmadim Hafife ,] Şu aralar avuçlarımın içini gıdıklayıp , Gülmemi sağlayan . Evet ^^ Mutluluk Dediginiz $ey . Yureqim umuLmayan yaraLarLa başedemezken, ßir tatLı aSk qüLüSü özLedi qözLerim, Ve sen hanqi aLemde hanqi düşLerde isen geL, Çünkü qüLüşünü çok özLedim..

Seni yaLnızLığa itenLerin gidişLerini izLerken Arkanda bir mezar taşından başka Hiçbir şey bırakmama fikrini sevdin mi ? ßenim Hayatım öLümLe Ya$am aRaSındaki Cizqinin oRtaSında DuRan Camßazın ßazen öLüm taRafına MakaRaSına Ayağını AtmaSıdıR... neşemin katiLi korku dinLe braz. ırzına geçer ruhum umrunda oLmaz.. =>sor kendine ne işin war hayatta! bak sna yakın olan her şey uzakta!!! =>Bak ben dünyaya küstüm! Üzerine tüm kinimi püskürttüm! Dü$üncelerimin karma$asında dolanıp dururken aklımda.. canıma tak! eden nedenlerim war !! ...LaneT oLaSı tOz bİr peMb£ydii $imDi kaRanLıkTa SiyaH göKku$agImıN reNGii... ??İ ????? ???i g?ç ?İ ??l?I ???ıN? ?Ö?l?
........ ßak geCene uyAnDımM yİn£! tUtuP soLuğUmu aWuÇLarımDa s£nİ dü$ünDüM s£nSizLiğİn iÇinDe... Grİ dUmaNLara ßoğDum hÜznÜnD£n kaLaN bakı$LarıMı... yoKTuN!...

haYatımda yasamak isteMedigim ne warSa yasattın bana..bu kdar mı yüReksizdin bitanem beni ezip gecERken hiÇ mi gERiye bakMAdın..!!?

ne gitmeye cesaretim var..
nede kaLıp dayanmaya gücüm.. Hiç birşey eskisi gißi olmayacak Anlık bir hevesle herşeyi mahfettin.. ßüyüsü bozuldu o dev gibi aşkın. Dağıldı kalßimin inci taneleri.. -GiDiŞiNi EnGeLlEyEcEk KaDaR sEvDiReMeDiM SaNa KeNdİmİ...KeDiNDin KaDAr AkLıMDaSıN HaLa... Derimin aLtında başarıLı ayrıLık notLarı yazıLmış çöpe atıLmış intihar mektupLarı .. kendine yaptığın şekil semallerle takıldığın maço heraketlerle kendini coll sanıp heveslenme özüne dön canım toplumu kirLEtme.. ? *Tréat or T?ick ? Sen gitmişken benden.. Üzmüşken ben seni . . gözyaşı düşrmşken ben . Bırakamam ki artık geri hayatımda Seni Sen ilacımsın,susuz yuttuğum Bir türlü gitmeyen ne yapsam da boğazımdan.. Sevgimi eLimLe,şu eLimLe kurban ettim.ÇünKü O bedenimin tahammüL edebileceğinin ve ruhumun arzuLayabiLeceginin çok ötesiNdeydi...

KahpeLik Eskide KaLdı ********Lik Sezonunu Sen Açtın..!!

AŞk Bir Özgürlükse Özgürüz İkimizde..!

Seni Çaldığın KAlbime Gömüorum..!!
http://metin2city.eniyiforum.net/

yorumsuzzz...
1 sayfadaki 1 sayfası