SN KULLANICI SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

SİTEMİZDEN TAM OLARAK YARARLABİLMENİZ İÇİN

LÜTFEN ÜYE OLUNUZ
SN KULLANICI SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

SİTEMİZDEN TAM OLARAK YARARLABİLMENİZ İÇİN

LÜTFEN ÜYE OLUNUZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaPAYLASİMCAFELatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
SN ÜYELERİMİZ LÜTFEN FORUMDAKİ BÜTÜN KONULARA GÖZ ATTALIM VE PAYLAŞIM YAPALIM LÜTFEN ÖNEMLE DUYURULUR (SLAYT ARŞİVİ PROĞRAM ARŞİVİ GİBİ YERLERE )-*-YÖNETİM-*-
YENİ ÜYE OLANLARIN DİKKATİNE !!! LÜTFEN PAYLAŞIMDA BULUNUNUZ KURU KURU ÜYE OLMAYINIZ LÜTFEN KONU AÇALIM

temel sinemada

2 posters
YazarMesaj
KéHaRéT
Admin
Admin
KéHaRéT

ÜNLÜLÜK : 0

temel sinemada Empty
MesajKonu: temel sinemada   temel sinemada Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 9:27 am

temel bir gün sinemaya gitmiş bilet almak için gişeye gitmiş bana bir bilet demiş bilet satan adam gazete okuyormuş hiç oralı bile olmadan sıraya geç kardeşim demiş temel bir sağına bakmış bir soluna bakmış arkasına bakmış kimse yok. bir daha sormuş bana bir bilet verirmisin diye biletçi gene sıraya geç demiş temel gene sağına solun arkasına bakmış kimse yok kendi kendine demişki bir daha sorayım gene sıraya geç derse 1-2 tane çakayım demiş bir bilet verir misin demiş adam tam sıraya geç kelimesini bitirmeden buna 1-2 tane çakmış biletçi kendine gelmiş demiş ki kim vurdu bana temelde ne bileyim bu kalabalıkta kimin vurduğunu demiş.
http://metin2city.eniyiforum.net/
iksumbarial
MODERATÖR
MODERATÖR
iksumbarial

ÜNLÜLÜK : 0

temel sinemada Empty
MesajKonu: Geri: temel sinemada   temel sinemada Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 5:46 pm

emeğine saağlık okulda anlatıcam
http://paylasimcafe.eniyiforum.net

temel sinemada
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» temeL
» TEMEL CEP TELEFONUU
» İNGİLİZCE TEMEL EĞİTİM NOTLARI
» BAZI İSLAM TEMEL BİLGİLERİ